KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17143015

nr 1714 3015

Filiph Jacobsson, "Frost lake". Signerad. Olja på duk, 40x60 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:39:35